GENEL BİLGİ

 

1968 YILINDAN BERİ YAPI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN EKŞİOĞLU GRUP İNŞAAT AŞ. YENİLİKÇİ VİZYONU İLE ÜSTÜN KALİTELİ YAPILAR İNŞA ETMEKTEDİR.

Yatırım yaptığı her alanda kalite ve güveni garanti eden Ekşioğlu İnşaat, insan hayatının değerini bilerek yeni projeler tasarlamakta ve gerçekleştirmektedir.

Ekşioğlu Grup bilgisini, deneyimini ve teknolojiyi harmanlayarak hayata geçirdiği projelerini standartlara uygun yüksek kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemiştir.

Ekşioğlu Grup hedeflerine ulaşmaya çalışırken doğaya saygılı projeler hedefleyen, faaliyet gösterdiği ülkenin ilgili yasal gerekliliklerine uygun kalite, emniyet ve çevre unsurlarını içeren etkin ve verimli bir entegre yönetim sistemi uygulamaktadır.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET EKŞİOĞLU

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE ÇEVRE İLE UYUMU, BİRLİKTE HARMANLAYARAK MODERN YAPILARIN ALTINA EKŞİOĞLU GRUP GÜVENCESİ İLE İMZA ATMAKTIR.

VIZYONUMUZ

BAŞLANILAN HER PROJE İÇİN SAĞLAM DEĞERLERİ ÜST SEVİYEDE TUTARAK HER ZAMAN DAHA MÜKEMMELİ ORTAYA ÇIKARMAK VE ZİRVEDE KALMAKTIR.

 
LiveZilla Live Help
© Copyright 2010 Ekşioğlu Grup İnşaat A.Ş.